به دست آوردن شیب بهینه دایکهای ساحلی در مواجه با امواج توسط Ansys & Plaxis


در حال بارگذاری
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
29.7MB
193
243 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

روند رو به گسترش جمعیت در دنیا و لزوم استفاده بهینه از اراضی ساحلی در سالهای اخیر موجب گردیده است که تحقیقات بیشتری در زمینه طراحی و اجرای دایکهای ساحلی و احیای اراضی ساحلی انجام گردد.

مدلهای مختلف کامپیوتری جهت طراحی سازه ای دایکها توسعه یافته است. در دهه اخیر کشور هلند به عنوان یکی از پیشگامان اجرای دایکهای ساحلی اقدام به توسعه دو مدل پیشرفته plaxis و Diana نموده است.

در این تحقیق ضرورت تاثیر تغیرات شیب وجه رو به ساحل در میزان متغیرهایی چون تغییرمکان وضریب اطمینان تحت شرایط مختلفی همچونRapid draw down, Steady seepage, End of construction   Earthquake, باعث استفاده از Plaxis به عنوان یک نرم افزار المان محدود گردید.

همچنین اثر متقابل تغییرات شیب رو به دریا با Stress در مواجه با نیروی موج که یک نیروی دینامیکی و اتفاقی است استفاده از نرم افزار Ansys را به عنوان یکی از قابلترین نرم افزارهای تحلیلی مبتنی بر المان محدود قوت بخشید. در نهایت شیب بهینه با در نظر گرفتن شرایط فوق استخراج گردید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.