رفتار پیچشی سازه با تاثیر p


در حال بارگذاری
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
790KB
79
136 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در سازه های بلند عملکرد بارهای قائم بر سازه تغییر شکل یافته سبب ایجاد اثرات مرتبه دوم (P-Delta) در سازه شده و تلاشهای ایجاد شده در سازه را به میزان قابل توجهی تغییر می دهند. سازه های نامتقارن تحت اثر بارهای وارده علاوه بر تغییر شکلهای انتقالی دچار تغییر شکلهای پیچشی می شوند. این تغییر شکلهای اضافی می توانند بر اثرات مرتبه دوم تاثیر گذاشته و آنها را دستخوش تغییر سازند. در این مطالعه سعی شده تا تاثیر عدم تقارن ناشی از توزیع نامتعادل جرم نسبت به سختی، بر پدیده p- مورد مطالعه قرار گیرد. برای ایم منظور سه مدل سازه ای هفت طبقه با سه نوع سیستم باربر جانبی مختلف (هفت طبقه با قاب خمشی ۷MF، هفت طبقه قاب ساده با مهاربند ۷BF، هفت طبقه قاب خمشی با مهاربند ۷BMF) با خروج از مرکزیتهای ۰ تا ۳۰ درصد، تحت اثر بارهای استاتیکی خطی و غیر خطی مورد آنالیز قرار گرفتند.

بررسی نتایج آنالیزها با در نظر گرفتن و بدون در نظر گرفتن پدیده p- منجر به نتایجی در مورد حساسیت سازه ها نسبت به این پدیده گردید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.