روشها و تکنیکهای آنالیز شیمیایی رنگزاهای نساجی


در حال بارگذاری
۲ بهمن ۱۳۹۶
Doc
2MB
122
301 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

بحث و بررسی در زمینه روشهای تعیین ساختار و آنالیز کمی و کیفی رنگینه های نساجی موضوع اصلی این تحقیقی می باشد که در قالب یک سمینار علمی در دو فصل ارائه گردیده است.

فصل اول در بر گیرنده مطالبی در زمینه معرفی و طبقه بندی رنگینه ها از نظر ساختار شیمیایی، ملاحظات زیست محیطی در استفاده از مواد رنگزا، موضوعات کلی آنالیز و مراحل مربوط به آن، معرفی و بررسی روابط متقابل میان انرژی تابشی و ماده (اسپکتروسکوپی) جهت تعیین ساختار ترکیبات ناشناخته در رنگزاها، آشنایی با علم تجزیه مواد رنگزا بر پایه کروماتوگرافی و الکتروفورز، خلاصه ای از آنالیز ابزاری رنگها و نهایتا آنالیز ماده رنگی بدون استفاده از ابزار می باشد.

در فصل دوم به مواردی از کاربرد تکنیکهای آنالیزی از قبیل هیدرولیز آنزیمی و شیمیایی آنتراکینون گلیکوزیدها از ریشه های روناس و آنالیز آنها، شناسایی رنگدانه های طبیعی آبی توسط دستگاههای آنالیز، شناسایی فلاونوئیدهای اصلی در رنگینه گل جعفری و شناسایی رنگزای طبیعی بربرین توسط طیف SERS اشاره می شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.