شرایط طراحی و ایمن سازی پایه علایم راه


در حال بارگذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
5.31MB
131
215 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

جایگاه و نقش حمل و نقل در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جوامع امروزی بر کسی پوشیده نیست. حمل و نقل یکی از پایه های اصلی توسعه پایدار و متوازن در جوامع بشری محسوب شده و در واقع شبکه های حمل و نقل با مولفه های مهمی همچون اقتصادامنیت وعدالت اجتماعی ارتباط تنگاتنگ دارند .درفرآیند توسعه اقتصادی واجتماعی کشورهاهمبستگی مستقیم میان گسترش حمل ونقل و دستیابی به نرخ رشد اقتصادی بیشتر وجود دارد.

به عبارت دیگر همراه با افزایش تولید ناخالص داخلی، میزان ارزش افزوده بخش حمل و نقل نیز افزایش می یابد و به همین دلیل است که توسعه و رشد اقتصادی وابسته به توسعه بخش حمل ونقل است و فعالیتهای حمل و نقل از جمله فعالیتهای اساسی و زیربنایی برای رشد و تحول اقتصاد به حساب می آید. درطی سالهای اخیر رشد ارزش افزوده در بخش حمل ونقل تقریباً دوبرابر رشد متوسط سالیانه تولید ناخالص داخلی کشور طی سالهای ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۹ بوده است . سهم ارزش افزوده حمل ونقل در تولید ناخالص داخلی کشور از ۴/۷ درصد در سال ۶۹ به ۴/۱۰ درصد در سال ۷۹ رسیده است که بیانگر یک رشد ۴۰ درصدی در این دوره می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.