شناسایی و گسترش پتانسیلهای اقتصادی بلند مدت کاهش مصرف انرژی در حمل و نقل بین شهری


در حال بارگذاری
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
4.84MB
210
264 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در این پایان نامه روش اجرا بدین گونه است که ابتدا در بخش اول به بررسی وضعیت موجود و آینده مصرف سوخت تحت عنوان «چشم انداز جهانی مصرف انرژی در بخش حمل و نقل» پرداخته و نمایی از وضعیت مصرف سوخت و اقدامات صورت گرفته درکشورهای : ایالات متحده آمریکا، چین، خاورمیانه (ایران و امارات متحده عربی) ارائه شده است. پس از دست یابی به شمای کلی وضع موجود در ایران و جهان در ادامه در بخش دوم بررسی تکنولوژیهای سوخت، موتور و بدنه به عنوان یکی از اصول پایه در جهت انجام صحیح پایان نامه انجام گرفته که شامل مواردی از قبیل چگونگی اندازه گیری مصرف سوخت مروری بر راه حل های موجود برای کاهش مصرف سوخت بهبود بازده سیستم انتقال قدرت، استفاده از قوای محرکه جدید و روند کاهش مصرف سوخت حمل و نقل در اروپا و آمریکا می باشد.

در بخش سوم پایان نامه پس از شناخت ضرورت موضوع و جمع آوری اطلاعات اولیه و شناخت ابزار کار در مهمترین بخش دست به نتیجه گیری زده و اقدام به ارائه راهکارهای عملی و علمی زده ایم که با مشخص کردن اهداف پایان نامه و تالیف استراتژی برای چگونگی دستیابی به اهداف پایان نامه، راهکارها توسط سیستم تحلیل سلسله مراتبی زوجی و باارائه پرسش نامه به ۳۰ نفر از صاحبنظران اولویت نگاری شده و به ترتیب اهمیت معرفی گردیدند.

در انتها به جمع بندی و نتیجه گیری و معرفی پیشنهاداتی برای مطالعات بیشتر و اقدامات آنی در زمینه اطلاع رسانی عمومی روغن موتور بدنه لاستیک سیستم سوخت رسانی و برق و سیستم مکانیکی فرهنگ رانندگی و تعقیر مدل حمل و نقل بین شهری پرداخته و ملاحظاتی در رابطه با سیاستگذاری و اهمیت آموزش و اطلاعات نیز اشاره شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.