طراحی اینترفیسی برای سرویس ذخیره سازی در شبکه های توری کوچک


در حال بارگذاری
۲۴ دی ۱۳۹۶
Doc
3MB
111
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

دیتا گرید نوعی از معماری گرید است که به تهیه سرویس های خاصی برای اداره و کنترل انباری از داده های ناهمگون و پراکنده اقدام می کند. سیستم های دیتا گرید بسیار بزرگ، هم قدرت محاسباتی

فوق العاده عظیمی را ایجاد می کنند و هم حجم بی نظیری فضای ذخیره سازی توزیع شده بوجود می آورند. دیتا گریدها نیاز دارند هم داده ها و هم منابع را برای کاربران به اشتراک بگذارند. مدیریت چنین حجم بزرگی از داده ها مشکلاتی از قبیل چگونگی دسترس پذیری آنها برای کاربران را در پی دارد.

تکثیر بعنوان یک راه حل معمولی برای بهبود بخشیدن زمان دسترسی به فایل و دسترس پذیری داده ” در دیتا گرید مورد استفاده قرار می گیرد. البته رفتار پویای کاربران گرید و همچنین حجم بزرگ مجموعه های داده، تصمیم گیری در مورد تکثیر داده برای بهبود دسترس پذیری سیستم را پیچیده می سازد.

در این پایان نامه، یک استراتژی کپی برداری برای حل مسأله دسترس پذیری داده در سیستم های گسترده، با فرضی محدود بودن فضای ذخیره سازی کپی ارائه شده است. الگوریتم پیشنهادی با هدف افزایش قابلیت دسترسی پذیری سیستم ارائه شده است. از دو معیار جدید برای ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم استفاده شده است. شبیه سازی توسط OptorSim انجام شده و نتایج آن بهبود عملکرد سیستم را نشان می دهد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.