طراحی مدل تعیین قیمت حمل کالا به کشورهای آسیای میانه


در حال بارگذاری
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.58MB
185
183 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

ایران دارای موقعیت ویژه ای برای ترانزیت کالا با هدف بدست آوردن درآمد ناشی از آن و بهبود یکی از شاخصهای مهم توسعه اقتصادی میاشد . این موقعیت با استقلال کشوره ای مشترک المنافع و ایجاد بازار تقاضای حمل آسیای میانه از رونق بیشتری برخوردار گشت.

نبود مکانیزم یا تعرفه های خاص برای تعیین قیمت حمل کالا از طریق ایران به کشورهای آسیای میانه باعث تعریف پروژه حاضر به منظور بررسی عوامل موثر در تعیین این قیمت و نهایتا تدوین مدلی پارامتری برای بدست آوردن قیمت حمل کالا شد.

بدین ترتیب پس از انتخاب روش آماری و نرم افزارهای spss و s-plus جمع آوری اطلاعات مورد نیاز بکمک شرکتهای حمل و نقل بین المللی کالا آغاز شد و پس از کنترل و اصلاحات لازم یک بانک داده ها شامل ۸۳۶ رکورد اطلاعاتی آماده پردازش شد . شکل کلی مدل با استفاده از روشهای ناپارامتری جستجوگر تصویر ارائه  گردید و بکمک نرم افزار spss برازش نهایی مدل مطلوب انجام شده . پیشنهاداتی نیز جهت کاربردی شدن مدل در مطالعات آتی در بخش پایانی پروژه ارائه گردیده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.