مدیریت بحران در شبکه بزرگراهی درون شهری


در حال بارگذاری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
4.09MB
145
170 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

حوادث طبیعی و سوانح پیش بینی نشده همواره در طول تاریخ حیات جوامع بشری را مورد تهدید قرار داده اند و جان و مال انسانها را به مخاطره انداخته اند. آثار زیانبار سوانح طبیعی مانند سیل زلزله طوفان و با حوادث غیرطبیعی مانند جنگ حملات تروریستی و نظایر آن همواره کانون های زیست انسانها را تحت تاثیر گذاشته است.

امروزه تمرکز جمعیت در برخی شهرهای بزرگ لزوم توجه وپیش بینی تمهیدات لازم برای مقبله با این شرایط و یافتن راهکارهایی برای کاهش و یا کنترل اثرات سوء این سوانح را اجتنبات ناپذیر می نماید.

از این رو اقدامات پیش گیری حذف و یا کاهش اثرات به کارگیری و ارتقاامکانات  تجهیزات موجود جهت آمادگی و مقابله با حوادث پیش بینی و تامین نیازهای اساس آسیب دیدگان درهنگام رخدادهای طبیعی و ارائه خدمات جستجو نجات و امدادرسانی فوری و از قبل سازمان یافته به آنها و افزون بر آن حفظ سلامت ایمنی و بازگرداندن شرایط به حالت عادی ضرورتی انکارپذیر است که باید در برنامه کار سازمانهای متولی متولی قرار گیرد.

دانش مدیریت بحران برای بهره گیری گسترده از کلیه عوامل موثر در بهینه سازی اقدامات و کاهش خسارات ناشی از بحران ها و مقابله هوشمندانه  برنامه محور با آن پدید آمده است.

امروزه حوزه عملکرد مدیریت بحران به طیف گسترده ای از علوم و تخصص ها ارتباط می یابد که علوم جوی زمین شناسی هندسی سازه و زلزله جستجو نجات و امداد و پزشکی روان شناسی ارتباطات امور حقوقی از آن جمله اند. تحقیق حاضر به بررسی مدیریت بحران در شبکه بزرگراهی درون شهری می پردازد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.