مروری بر سیستم های تشخیص چهره و الگوریتم های یادگیری


در حال بارگذاری
۲۴ دی ۱۳۹۶
Doc
810KB
68
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

بیشتر تحقیقات بوسیله فیزیولوژیستها و روانشناسان و مهندسان روی موضوعات مختلف از تشخیص چهره بوسیله ماشین و انسان، صورت گرفته است. اهمیت روش های اتوماتیک تشخیص چهره، ما را بر آن داشته است که برای ادامه کار در این زمینه، تحقیق کاملی روی کارهای انجام گرفته، از پیدایش این رشته از علم کامپیوتر انجام دهیم. اگر چه بسیاری از تئوری ها و فرضیه های مطرح شده، روی مجموعه ای از تصاویر کوچک، بررسی شده اند، ولی توانسته اند بسیاری دستاوردهای مهمی در اینزمینه به همراه داشته باشند.

در این تحقیق، ابتدا تاریخچه ای از موضوعات مربوط به تشخیص هویت، با استفاده از خواص بیومتریک ارائه شده و در ادامه بحث تشخیص چهره را به صورت اختصاصی در میان مباحث بیومتریک کردن آن می باشد، همچنین الگوریتم ها و روش هایی که بر اساس آن تشخیص چهره انجام می گیرد، قسمت اصلی این تحقیق می باشد که شامل گروه بندی ها و نوع دیدگاه به مسئله می باشد که در انتهای بحث، استفاده از آموزش و یادگیری و الگوریتم های آن در بحث کشف چهره، محدود کرده ایم ۔ مشکلات مربوط به تشخیص چهره، می توانند شامل نور، زاویه دید دوربین، حرکت و سایر موارد محیطی باشند، که این مشکلات نیز به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته اند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.