مطالعه رفتار دیوار برشی فولادی


در حال بارگذاری
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
3.086MB
209
287 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

این گزارش اطلاعاتی از عملکرد دیواربرشی فولادی تحت اثر بار لرزه ای و طراحی لرزه ای آن را ارائه میکند. دیوارهای برشی فولادی بحث شده در این گزارش به منظور تامین مقاومت جانبی و سختی سازههای فولادی بکار رفته است. آنها همچنین کارایی قابل قبولی در بازسازی ساختمانهای بتن مسلح و فولادی موجود دارند. در سال ۱۹۷۰ مهندسین سازه، دیوارهای برشی فولادی را به عنوان سیستم مقاوم باربر جانبی برای مناطق با لرزهخیزی بالا مانند کالیفرنیا و ژاپن بکار برده اند.

ابتدا، تعدادی از سازههای مهم که دیوار برشی فولادی در آن بکار رفته معرفی شدهاست. سپس خلاصهای از رفتار دیوار برشی فولادی تحت بارچرخهای در آزمایشگاه به همان کیفیت زلزه های گذشته ارائه شده است. در ادامه در گزارشی، آئین نامه(کدهای) جاری تهیه شده مربوط به دیوارهای برشی فولادی ارائه شده استو فاکتورR و پارامترهای طراحی برای دیوارهای برشی فولادی پیشنهاد شده است.

گزارش همچنین شامل یک فصل از طراحی لرزهای دیوارهای برشی فولادی است.در صورتیکه فرآیند طراحی مطابق آنچه گفته شده بکار رود، می تواند شکل پذیری بیشتر، اقتصادیتر و عملکرد لرزهای بهتری را نتیجه دهد و در نهایت تعدادی از سیستمهای دیوار برشی فولادی کارآمد و اقتصادی بهمراه جزییات مربوطه پیشنهاد شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.