معرفی روشهای ارزیابی روسازی راه و مقایسه آنها


در حال بارگذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
7.75MB
171
224 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

تاکنون روش های مختلف برای ارزیابی وضعیت ظاهری راهها ابداع گردیده اند که این روشها براساس نیازهای زمان خود بوجود آمده و از جنبه های مختلفی به این موضوع پرداخته اند . در روش PCI برای ارزیابی راه تلاش شده ، تا میزان تاثیری که انواع خرابی ها بر کیفیت بازدهی و طول عمر روسازی راه دارد بررسی گردد و با توجه به میزان و شدت خرابیهای موجود در سطح راه وضعیت آن ارزیابی گردد .

دامنه وسیع خرابی ها سختی کار در تعیین مقدار PCI باعث شده تا در تعیین شاخص MCI توجه عمده به خرابی هایی معطوف گردد که تاثیر بیشتری بر سلامت راه دارند و خرابی ها را با جزئیات کمتری مورد بحث قرار دهند . روش های PSIو IRI نیز با تاکید بیشتری که بر روی راحتی سواری و استهلاک وسایل نقلیه دارند ، وضعیت راه ها را با توجه به میزان مطلوبیت آنها از دید استفاده کنندگان راه و میزان ناهمواری های موجود در سطح راه مورد بررسی قرار می دهند .

در این مجموعه تلاش بر این بوده است که مطالبی جهت آشنایی اولیه با برخی روش های موجود جهت ارزیابی راهها ارائه گردد و در پایان با بررسی ویژگی روش های مختلف به مقایسه آنها و نوع کاربردشان پرداخته شده است .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.