مقاوم سازی سازه های فولادی با بادبندهای مختلف و مقایسه عملکردشان


در حال بارگذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
22.2MB
253
181 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

قابهای فولادی مهاربند زانویی (KBF) از انواع جدیدی از قاب های مستهک کننده انرژی می باشند که بطور بسیارعالی شکل پذیری و سختی جانبی را ترکیب می کند. المان زانویی به عنوان یک ترکیب سازه ای از قاب در طول ابتدا (اول) تسلیم خواهد شد. بنابراین برای اعضای اصلی قاب خرابی اتفاق نخواهد افتاد. بنابراین بازسازی سازه خیلی آسان و اقتصادی خواهد بود.

قاب KBF هر چند یک سیستم مستهک کننده بسیار عالی است اما عضوهای آن با مقطع های بزرگ غیر اقتصادی طراحی شده اند CBF سخت تر از MRF است اما نمی تواند نیاز شکل پذیری در نتیجه کمانش مهاربند را تامین کند برای غلبه بر نقص و ایراد MRF وCBF سیستم EBF که دارای سختی کافی است به شکل پذیری عالی به وسیله نصب مهاربند برون محور به تیر تامین می شود.

KBF به جای اتصال برش به عنوان اعضا سازه ای ثانویه المان زانویی و به عنوان ترکیب سازه ای برای بدست آوردن شکل پذیری کافی مورد استفاده قرار می گیرد. اما سختی جانبی کافی از طریق نصب مهاربند مورب بوسیله محدود کردن لوله های پلاستیک تنها در knee می باشد بدست می­آید. قسمت اصلی و مهم سازه سالم می ماند و بازسازی سازه نیز آسان خواهد بود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.