مقایسه نتایج آزمایشگاهی و تحلیلی رفتار دینامیکی غیرخطی سازه  نامتقارن یک طبقه جرمی


در حال بارگذاری
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
885KB
103
227 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

هدف این تحقیق و سمینار بررسی و مقایسه نتایج تحلیلی و آزمایشگاهی پاسخ شتاب و تاریخچه

تغییر مکان دینامیکی غیر خطی یک سازه یک طبقه برشی با سیستم های متقارن و نامتقارن جرمی دریک جهت پلان و تحت اثر زلزله جانبی یک محوره می باشد . در این سمینار تنها به بررسی و مقایسه پاسخ شتاب و تاریخجه تغییر مکان سازه ی مدل شده پرداخته شد.

۳ نمونه، هر کدام شامل چهار ستون برای آزمایش در این تحقیق تحت شتاب نگاشت زلزله السنترو ۱۹۴۰ ،که تست شد ه بودند مورد تحلیل رایانه ای قرار گرفتند . این ۳ نمونه در سه گروه با مقادیر خروج از مرکزیت جرمی با مقادیر ۰% (متقارن)، ۹.۰۱ % و ۱۸.۰۴ % تقسیم شدند . همچنین در هر گروه، سازه ها با توجه به معیار سختی جانبی . چون مقاطع یکسان هستند )، شامل لاغری ۱۰۰ ، توزیع شدند.مشاهدات کلی از رفتار نمونه ها و تاثیر ایجاد خروج از مرکزیت ب یانگر افزایش زمان تناوب غا ل ب سیستم ، کاهش ظرفیت برش پایه و استفاده از تاریخچه تغییر مکان وشتاب برای مقایسه مدلهای رایانه ای و آزمایشگاهی استفاده گردید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.