پروژه تحلیل و بررسی روستای قره تپه همراه با نقشه و عکس


در حال بارگذاری
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
Jpg
103MB
86
499 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

موقعیت جغرافیایی روستای قره تپه

روستای قره تپه از نظر تقسیمات کشوری در استان گلستان دهستان جعفربای جنوبی از توابع بخش مرکزی شهرستان بندرترکمن واقع شده است . روستای مذکور در موقعیت جغرافیایی ۱۳و ۵۴ طول شرقی و ۵۶و ۳۶ عرض شمالی و با ارتفاع منفی ۱۳ متر پایین تر از سطح دریای آزاد قرار دارد .

این روستا از سمت شمال به روستای خواجه لر از سمت جنوب به روستای غلام آباد و رودخانه قره سو ، از سمت غرب به روستای قره قاشلی و از سمت شرق به روستای گامیشلی نزار محدود می گردد . راه دسترسی به روستای قره تپه از طریق محور بندر ترکمن – گرگان بوده و فاصله آن با شهر بندرترکمن ۱۴ کیلومتر می باشد .

شناسایی منطقه

در تعیین حوزه نفوذ یک سکونتگاه اعم از شهری و روستایی از روشهای مختلفی میتوان استفاده کرد که یکی از متداول ترین آن ، روش تحلیل جریانهاست . این روش ، نحوه شدت و جریانهای موجود بین یک مرکز جمعیتی و واحدهای پیرامون را نعیین میکند . این جریانها شامل جریانهای اقتصادی ، اجتماعی ، آموزشی ، بهداشتی – درمانی و …. می باشد .

معرفی مختصر روستا

در روستای قره تپه با توجه به پایین بودن سطوح خدماتی موجود در آن عدم موقعیت چهار راهی روستا ، جهت برقراری ارتباط سریع و نزدیک سایر روستاها با آن فاقد حوزه نفوذ می باشد .

این پروژه شامل عکس ها ونقشه ها و تمام فایل های مرتبط معرفی روستا در قالب Jpg . این پروژه یک پروژه آماده تحویل را به شما ارئه داده است که میتواند نمونه بسیار خوبی برای دوستانی که میخواهند پروژه دانشجویی مطالعه در زمینه سازه های روستایی را ارائه بدهند باشد. بنابراین توصیه میکنیم دانلود این فایل بسیار ارزشمند را از دست ندهید…

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.