پروژه کامل تحلیل روستای کنگ به همراه عکس ،نقشه ها و اسلاید


در حال بارگذاری
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
doc , ppt , jpg
150MB
100
429 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

ایران را تمدنی است ریشه دار، در اعماق اعصار و قرون پیش از تاریخ که تاکنون برجای مانده است. اما آنچه را که امروز ایران مینامیم، سرزمینی است پهناور و متنوع از اقوام و فرهنگ و طبیعت و در برگیرنده بیش از ۱۲۵۰۰۰ نقطه سکونتگاهی که در گذر از فراز و نشیب تاریخ قریب به نیم آنها تخریب و تخلیه شده و قریب ۶۸۱۲۲ پارچه آبادی از آن باقی مانده است که آن هم برخی فصلی و برخی دائمی بهره برداری می‌شود.

یکی از این سکونتگاههای با ارزش و دارای سابقه تاریخی و کالبد و فضای ارزشمند وغنی روستای کنگ یکی از ییلاقات اطراف مشهد می‌باشد .

این پروژه شامل عکس ها ونقشه ها و تمام فایل های مرتبط معرفی روستا در قالب Word . این پروژه یک پروژه آماده تحویل را به شما ارئه داده است که میتواند نمونه بسیار خوبی برای دوستانی که میخواهند پروژه دانشجویی مطالعه در زمینه سازه های روستایی را ارائه بدهند باشد. بنابراین توصیه میکنیم دانلود این فایل بسیار ارزشمند را از دست ندهید…

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.