پیش آغشته های فنولی-الیاف شیشه


در حال بارگذاری
۲۱ دی ۱۳۹۶
doc
2MB
65
192 بازدید
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

پیش آغشته ها یا به طور کلی مواد پیش آغشته، محصولات واسطه ای هستند که آماده قالبگیری می باشند و از رزین و مواد تقویت کننده تشکیل شده اند. مواد پیش آغشته اولین بار در سال ۱۹۴۷ به طریقه آزمایشگاهی تهیه شدند و در سال ۱۹۴۸ به مرحله استفاده تجارتی رسیدند. این مواد با توجه به مزایایی که دارند، سبب رشد سریع تکنولوژی پلاستیکهای تقویت شده ساختاری و فداشوندهها شده اند.

در صورتی که رزین پیش آغشته از نوع گرماسخت باشد، به صورت جزئی شبکه ای شده است و ویژگی اساسی یک پیش اغشته گرماسخت، همین میزان پیشرفت می باشد.

در این گزارشی، ابتدا به مزایای استفاده از پیش اغشته ها در ساخت قطعات کامپوزیتی در مقایسه با دیگر مواد پرداخته شده است و در ادامه تعدادی از مصارف پیش آغشته ها ذکر شده است.

در تهیه پیش آغشته ها از انواع مختلف رزین و مواد تقویت کننده استفاده می شود، که در این گزارش تعدادی از آنها آورده شده است.

روشهای آزمون برای تعیین خصوصیات پیش آغشته ها عبارتند از: میزان رزین پیش آغشته، میزان مواد فرار پیش آغشته، جریان رزین (TeSin TIOW) و آزمون چسبندگی

ساخت و شکل دهی پیش آغشته ها به طرق مختلف انجام می شود و نقش مهمی در خواص انها دارد که در این گزارشی به اختصار به انها پرداخته شده است. بهترین فرایند ساخت پیش آغشته، با توجه به خصوصیات مطلوب برای یک پیش آغشته تعیین می شود. و در انتها نیز به معرفی و بررسی خواصی چند مورد از پیش آغشته های فنولی ساخته شده در داخلی و خارج از

کشور پرداخته شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.