پیش بینی الگوی توسعه شبکه ریلی کشور برای سال ۱۴۱۰


در حال بارگذاری
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
29.8MB
170
151 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

انتخاب مناسب طرح های توسعه راه آهن باعث جهت گیری صحیح در توسعه کشور و افزایش اثربخشی اعتبارات توسعه راه آهن میشود. در عین حال ارائه طرح های اولیه برای توسعه ی شبکه خطوط ریلی بر مبنای اصول مشخصی باید قرار داشته و ضمن لحاظ نمودن سیاست های دولت و نظام در بهبود وضعیت شبکه موثر باشد.

به این منظور به بررسی اهداف کشور برای توسعه شبکه ریلی و همچنین اهداف پیشنهادی ، پرداخته شده و از تلفیق آنها اهداف مورد نظر مطالعات در راستای توسعه شبکه ریلی ( از دید حمل کالا) تعیین شده است. سپس بر مبنای این اهداف (با درنظر داشتن محدودیت هایی که در ادامه ذکر خواهد شد ، پیشنهادات توسعه شبکه ارائه شده و برای سنجش انطباق این پیشنهاد با اهداف نهایی اقدام به طرح شاخص هایی شده است.

شاخص های متعددی که برای کنترل انطباق پیشنهادات با اهداف لازم می باشد از دیدگاه های مختلف مورد بررسی واقع گردیده سپس مسیرهای پیشنهادی بر مبنای شاخص های نهایی اولویت دهی گردیده اند و در نهایت با اعمال قضاوت کارشناسی به اصلاح اولویت دهی مذکور پرداخته شده و نقشه توسعه شبکه ریلی تا سال ۱۴۱۰ ارائه گردیده است.

در پایان پس از نتیجه گیری به ارائه پیشنهادات دیگری برای توسعه شبکه و ادامه راه مطالعات حاضر در بخش های گوناگون و در افق های دورتر پرداخته شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.