گسترش تابع زمان – تاخیر در تقاطع های چراغ دار زیر اشباع


در حال بارگذاری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
4.75MB
248
246 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

تاخیر یکی از ناخوشایندترین پدیده هایی است که در حرکات و رفتار رانندگان متوقف شده و در پشت چراغ قرمز تاثیر نامطلوب می گذارد. مجموع تاخیر متحمله توسط وسایل نقلیه در برخی از شهرهای بزرگ، گاهی به بیش از یک میلیون ساعت در روز می رسد. بنابراین یکی از اهداف مهندسان ترافیک، کاهش تاخیر در تقاطع ها می باشد. اولین و مهمترین قدم در جهت رسیدن به این هدف، برآورد میزان تاخیر در تقاطع می باشد.

تا کنون در کشورهای مختلف مدل های گوناگونی جهت محاسبه میزان تاخیر وارد شده به وسایل نقلیه در حالت های زیر اشباع و فوق اشباع ارائه شده است که هر کدام از این مدل ها مبتنی بر شرایط هندسی، ترافیکی و چراغ های راهنمایی حاکم بر تقاطع های همان کشورها می باشد.

در این پروژه شرح کامل آمارگیری های انجام شده، بررسی نتایج بدست آمده و ارایه مدل های پرداخت شده بر اساس اطلاعات گردآوری شده در سطح شهر مشهد برای برآورد میزان تاخیر در تقاطع های با چراغ راهنمایی در حالت اشباع مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و نتایج حاصله ارائه می گردد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.