گسترش متدلوژی و ارزیابی فنی و اقتصادی نوین سازی حمل و نقل کانتینری بنادر کشوردر برنامه های توسعه


در حال بارگذاری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.37MB
194
247 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

حمل و نقل دریائی از جایگاه خاص در حمل و نقل بار برخوردار بوده است. بتدریج و با کانتینری شدن عملیات احتمال وارد شدن خسارت به محمولات و زمان عملیات بندری کاهش یافت.علاوه بر این استفاده بهینه از فضای عرشه کشتی انبار محوطه بندر و نیز امکان تخلیه و بارگیری در شرایط جوی نامناسب موجب افزایش استفاده از کانتینر ها در  حمل و نقل دریایی شده است. بر اساس ساخت و توسعه بنادر کانتینری از مهمترین دغدغه های کشورهایی است که به دادوستد از طریق دریا می پردازند.

با توجه به هزینه زیاد ساخت بنادر کانتینری و نیز تجهیزات مختلفی که در آن بکار گرفته می شود ارائه متدلوژی مناسب جهت استفاده بهینه به عنوان یکی از مهمترین مراحل توسعه بندر به شمار می رود. در این مقاله ابتدا با توجه به مطالعاتی که تا کنون در کشور انجام شده مراحل مختلف  توسعه بندر معرفی و سپس روشی برای تعیین تجهیزات وملزومات مورد نیاز بندر معرفی می گردد. در نهایت به عنوان مطالعه موردی از این روش به منظور شناسایی تجهیزات مورد نیاز بندر شهید رجایی استفاده می شود. از مزایای این روش سهولت استفاده و نیز توانایی بهینه کردن تجهیزات مورد نیاز به منظور بالابردن کارایی بنادر کانتینری می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.