گسترش متدولوژی اولویت بندی احداث کنارگذرگاههای شهرهای کشور با استفاده از توسعه نرم افزار مناسب


در حال بارگذاری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.71MB
152
198 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در گام اول شهرهای نیازمند کنارگذر با توجه به استعلام از نمایندگیهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در استانها، درخواستهای ارسالی از مراجع مختلف و نظرات کارشناسی انتخاب شد . در مرحله بعد، شاخصهای اولویت بندی کنار گذرها با استفاده از مطالعات قبلی و همچنین نظرات کارشناسان طی نشستهای مختلف مشخص گردیدند .

وضعیت کنار گذر، وضعیت تداخل ترافیک کنار گذر با ترافیک درون شهری، طول معبر عبوری داخل شهر، عرض متوسط خیابانهای عبوری، تعداد تقاطع اصلی و میدان ، شیب معبر در محل ورود و خروج از شهر، محدودیتهای ترافیک در داخل شهر، تاسیسات زیربنایی شهر ، میزان تصادفات، جمعیت، تردد ساعت اوج معادل سواری و وسایل نقلیه سنگین، میزان ترانزیت ، مرکزیت استان و هزینه احداث، شاخصهای مورد نظر انتخاب شده اند.

قابل ذکر است که قسمتی از اطلاعات توسط برگه هایی که از طریق نمایندگیهای سازمان در استانه ا توزیع و جمع آوری می شود بدست میاید و اطلاعاتی از قبیل جمعیت، میزان تصادفات ناشی از وسایل نقلیه سنگین، ترانزیت و تردد از منابع دیگری استخراج می گردد. پس از جمع آوری اطلاعات مورد نظر با استاندارد کردن شاخصها و وزن دهی به آنها، میزان امتیازکل شهرها تعیین میگردد وبر اساس آن اولویت بندی انجام می شود .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.