گسترش متدولوژی بهبود ترافیک مناطق پر جمعیت و پر ازدحام ( مطالعه حالت منطقه بازار تهران)


در حال بارگذاری
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
14.2MB
141
243 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

فصل اول: در این فصل به معرفی منطقه بازار و خیابان های اطراف محدوده مورد مطالعه پرداخته و در ادامه اطلاعاتی از شرایط فعلی وگذشته و قیمت بازار آورده ایم. در این فصل منطقه مرکزی شهر را توضیح داده و به معرفی شرایط و ویژگی های این منطقه می پردازیم و در مورد منطقه مرکزی شهر تهران صحبت نموده ایم و شرایط و ویژگیهای این منطقه را در شهر تهران آورده ایم.

در فصل دوم: در این فصل به طور کامل محدوده مورد مطالعه را تجزیه و تحلیل نموده و مشکلات منطقه را با آمار و عکس مطرح نموده ایم و طرح مسئله نموده ایم.

فصل سوم: در این قسمت به راهکارهای ممکن و قابل اجرا در این منطقه پرداخته و هرکدام را با نقشه ها و محاسبات ذکر نموده ایم.

فصل چهارم: در این فصل با استفاده از برنامه کامپیوتری RAM GET منطقه مورد مطالعه را باشرایط و وضعیت موجود مدل نمونه و تحلیل های برنامه را از وضعیت موجود می آوریم.

فصل پنجم: در این فصل هر یک از راهکارهای پیشنهادی در فصل سوم را به صورت یک سناریو به برنامه داده و خروجی های برنامه را با وضعیت اولیه مقایسه نموده و ردصد بهبود یا بدتر شدن وضعیت را بررسی می کنیم و در نهایت طرح یا طرح های برگزیده را انتخاب و معرفی می نماییم.

در فصل ششم: در این فصل که فصل انتهایی می باشد به معرفی منابع و ماخذ استفاغده شده اشاره می کنیم.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.